Salon samochodowy marki Toyota w Poznaniu

Salony Toyota w Poznaniu

Posiadanie auta kupionego bezpośrednio u dealera wiąże się z wieloma korzyściami. Nowe pojazdy są kupowane bez wad i uszkodzeń wynikających z intensywnej eksploatacji, podczas gdy na rynku wtórnym nigdy nie ma tej pewności. Producenci z roku na rok udoskonalają poszczególne modele i wykorzystywane technologie wpływające na komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Stąd ich podstawowa wyższość, jeśli porówna się samochody używane.

Marka Toyota jest doskonale znana na ulicach Poznania i całej Polski. Nic dziwnego, wszak mowa o jednym z największych i najpopularniejszych koncernów motoryzacyjnych na świecie, który istnieje od 1937 roku. Choć japońska rodzina założycieli zaczynała od maszyn tkackich, szybko okazało się, że prawdziwym powołaniem konstruktorów jest wprowadzanie na rynek coraz lepszych i ciekawszych samochodów.

Doskonałe wyniki sprzedaży, chociażby w rekordowym roku 2018 (ponad 8 milionów egzemplarzy), świadczą o nieustannym rozwoju i perfekcjonizmie. Salony w Polsce opuszczają między innymi takie modele jak Avensis, Auris, Corolla, Yaris, Verso, RAV4 czy Hilux, które wyróżniają się dużą funkcjonalnością i pożądanymi parametrami w swoich segmentach. Skutecznie konkurują w konkretnych przedziałach cenowych, co dodatkowo zachęca do sięgania po nowe, a nie używane auta.

Gdzie kupić samochody marki Toyota w Poznaniu od dealera?

Odpowiadając na powyższe pytanie – najlepiej wybrać autoryzowany salon w okolicy! Z pomocą poniższej strony łatwo i szybko da się wyszukać lokalnych dealerów, którzy oferują nowe auta w różnych wersjach wyposażeniowych. Nieważne, czy chodzi o klasę sedan, kombi, hatchback, czy SUV – warto podejść do zakupów świadomie, inwestując w rozwiązania polecane przez ekspertów oraz innych kierowców.

Warto jeszcze przypomnieć, że sprzedawcy na rynku wtórnym nie zawsze oferują pełną wiedzę na temat konkretnego modelu Toyoty. Tymczasem autoryzowani dealerzy gwarantują merytoryczne informacje na temat specyfikacji technicznej, elementów wyposażenia czy systemów bezpieczeństwa.

Salon / dealer Toyota Poznań

Toyota Ukleja

Obornicka 132
62-002 Suchy Las

📞 +48 61 811 75 70

Znany dealer aut, które cieszą się sporą popularnością

Zadzwoń Przejdź na stronę

Autoryzowany Serwis Blacharsko-Lakierniczy

Obornicka 14
62-002 Złotkowo k/Poznania

📞+48 61 855 28 20

Autoryzowany salon aut używanych oraz fabrycznie nowych

Zadzwoń Przejdź na stronę

Toyota Ukleja

Pilska 45
64-850 Ujście k/Piły

📞 +48 67 210 51 00

Znane samochody japońskiej marki

Zadzwoń Przejdź na stronę

Toyota Bońkowscy

Platynowa 2
62-052 Komorniki

📞 +48 61 849 45 00

Znane samochody japońskiej marki

Zadzwoń Przejdź na stronę

Toyota Poznań Centrum

Bobrzańska 5
61-248 Poznań

📞 +48 61 872 35 00

Znane samochody japońskiej marki

Zadzwoń Przejdź na stronę