Autoryzowany dealer marki Renault

Gdzie kupić samochody marki Renault w Poznaniu od dealera?

Przeglądając oferty na portalach aukcyjnych czy ogłoszeniowych, można utwierdzić się w przekonaniu, że firma założona przez Louisa Renaulta faktycznie jest przez Polaków bardzo lubiana. Identyczne zdanie mają poznaniacy, którzy poszukują idealnych kombi, sedanów, SUV-ów czy hatchbacków. Czy dostaną je z drugiej albo trzeciej ręki? Oczywiście, że tak – pytanie jednak, czy to opłacalny wybór. Niestety, ryzyko kupna awaryjnego i uszkodzonego pojazdu jest wysokie.

Innym wyborem jest salon samochodowy – tam są dostępne auta, które nie wyjechały jeszcze na drogi, więc ich silniki oraz poszczególne systemy i układu nie są wyeksploatowane. Wnętrza zachwycają liczą dostępnych funkcji, które korzystnie wpływają na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Ekonomiczne, dynamiczne, wygodne pojazdy z najnowszych roczników przekonują do siebie już na pierwszy rzut oka. Wszelkie pytania i wątpliwości można kierować do wyspecjalizowanych, rekomendowanych przez producenta konsultantów. Renault od dealera zaskakuje, ale wyłącznie pozytywnie!

Ciekawe, czy gdy francuska firma była zakładana w 1899 roku, ktokolwiek wróżył jej globalny sukces. Nie dość, że przetrwała na rynku tyle dekad, to dziś znajduje się w ścisłej czołówce zarówno pod kątem sprzedaży, jak i produkcji pojazdów. Oczywiście również Polacy chętnie wybierają takie modele jak Megane, Clio, Twingo, Kangoo, Trafic, Espace, Koleos, Kadjar czy Scenic.

Dlaczego? Jedni po prostu doceniają charakterystyczny design, inni korzystny stosunek jakości do ceny. Poszczególne wersje wyposażeniowe intrygują i zachęcają do inwestowania w nowe, a nie używane modele. Z każdą kolejną generacją, z każdym kolejnym „liftem” pojazdy francuskiego koncernu stają się coraz lepsze, bezpieczniejsze, bardziej dynamiczne, wygodniejsze. Dlatego zamiast rozważać zakup 20-letniego czy 10-letniego modelu, lepiej zdecydować się na coś z pierwszej ręki, prosto z salonu. Gdzie go znaleźć? Po to powstała niniejsza strona!

Salon / dealer Renault Poznań

Auto Compol S.A.

ul. Kazimierza Wielkiego 1
61-001 Poznań

📞 +48 61 858 11 60

Dealer polecanych samochodów francuskiej marki

Zadzwoń Przejdź na stronę

Renault Pieluszyńska

Obornicka 137
62-002 Suchy Las

📞+48 61 811 60 61

Autoryzowany salon oraz serwis Renault

Zadzwoń Przejdź na stronę

Auto Compol S.A.

Dąbrowskiego 449-451
60-451 Poznań

📞+48 61 625 29 41

Zaskakujące pojazdy znanej marki samochodowej

Zadzwoń Przejdź na stronę

Auto Compol S.A.

Rivoliego 2B
62-030 Luboń

📞 +48 61 810 21 30

Dowolny wybór samochodów marki Renault

Zadzwoń Przejdź na stronę