Wnętrze Mercedesa

Gdzie kupić Mercedesa od dealera w Krakowie?

Gdy chce się kupić auto, którego licznik wskazuje na 0 przejechanych kilometrów, a tapicerka i lakier znajdują się w idealnym stanie, najlepszym rozwiązaniem jest salon samochodowy. Można w nim bowiem zamówić wybrany przez siebie model w dowolnej wersji wyposażeniowej i wykończeniowej. Dostępność gwarancji pozwala przez pierwszych kilka lat użytkowania pojazdu nie martwić się kosztami ewentualnych przeglądów, serwisów i napraw, a dostępne u dealera promocje i pakiety ubezpieczeniowe są często bardzo atrakcyjne.

Podsumowując, jeśli tylko dysponuje się odpowiednimi funduszami, bez wątpienia warto kupić samochód z salonu Mercedesa – nie tylko nowy (w tym wersje AMG), ale również używany, który inni klienci pozostawili w ramach rozliczenia. Tego, gdzie w Krakowie i okolicach znajduje się autoryzowany punkt sprzedaży aut niemieckiej marki, można dowiedzieć się za pośrednictwem wyszukiwarki oferowanej na niniejszej stronie.

Niemiecka marka należy do największych producentów aut na świecie. Pojazdy sygnowane jej logo cieszą się dużą popularnością na całym globie i każdego roku w liczbie kilku milionów egzemplarzy trafiają do nowych właścicieli, którzy najczęściej są bardzo zadowoleni ze swojego zakupu. Nie bez przyczyny samochody niemieckiego producenta uchodzą za wyjątkowo trwałe, bardzo mało awaryjne i znakomicie wykończone. Te cechy sprawiają, że również w Polsce modele Mercedesa cieszą się dużą popularnością. Gdzie je nabyć w Krakowie i okolicach?

Rynek motoryzacyjny jest bardzo bogaty i oferuje nieograniczony wybór, jeżeli uwzględni się egzemplarze zarówno fabrycznie nowe, jak i używane. Modele od dealera mają tę przewagę, że są w ogóle nieeksploatowane, a więc znajdują się w idealnym stanie technicznym, jednak kosztują więcej niż auta z drugiej ręki, które są z kolei tańsze, ale trzeba je sprawdzić pod kątem sprawności, ewentualnych usterek i historii wypadkowej. Na niniejszej stronie można się zorientować, gdzie w stolicy Małopolski są zlokalizowane salony niemieckiej marki, w których można kupić zarówno nowe, jak i używane egzemplarze.

Salon / dealer Mercedes Kraków

Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o., Sp. k.

Armii Krajowej 21
30-150 Kraków

📞 +48 12 639 55 00

Sprzedaż samochodów dostosowanych do klienta

Zadzwoń Przejdź na stronę

Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o., Sp. k.

ul. Zawiła 3
30-418 Kraków

📞 +48 12 298 42 20

Bezwypadkowe i nieuszkodzone samochody znanej i popularnej niemieckiej marki

Zadzwoń Przejdź na stronę

Jan Kosmowski Mercedes-Benz

Ofiar Dąbia 2b
31-566 Kraków

📞 +48 12 417 57 07

Krakowski salon samochodowy marki Mercedes

Zadzwoń Przejdź na stronę